زندگی شغلی من

کار در بخش های مختلف هلدینگ دانش بنیان گرین وب باعث ایجاد تجارب در حوزه های مختلفی برایم شد.

سئو و سایت داری: کار در این بخش نوشتن و آشنایی با سئو را آموخت. مسئولیت مدیریت محتوای سایتهای مشتریان شرکت را به عهده داشتم، به عبارتی در دوران شروع همکاری با گرین وب، وبمستری را آموختم.

یک وبمستر مسئول طراحی بخش هایی از وب سایت و توسعه و نگهداری سایت است. به عنوان یک مسئول ارشد مدیریت محتوا بافوت و فن طراحی گرافیک و کد نویسی Front End و همچنین اصول مدیریتی وب سایت ها آشنا شدم.

سوشال مدیا منیجر یا مدیر رسانه های اجتماعی: کار در این بخش، چگونگی نوشتن استراتژی و برنامه برای حضور کسب و کارها در فضای مجازی، چگونگی فعالیت و مدیریت رسانه های اجتماعی را آموخت.

اگر کسب و کاری دارید که هنوز در دنیای مجازی وارد نشده یا میخواهید در دنیای مجازی بهتر دیده شوید با من در ارتباط باشید.

طرح و برنامه: در واحد طرح و برنامه، برای بازه های کوتاه و بلند هلدینگ گرین وب برنامه نوشتیم و به واحدهای مختلف سازمان برای رسیدن به اهدافشان مشاوره دادیم.

در این واحد تلاش کردیم تا دانش و فرآیندهای سازمانی را مدیریت کنیم. مدیریت فرآیندهای سازمان این امکان رو فراهم می‌کند تا فرآیندهای سازمانی بر اساس استراتژی های بازاریابی و مزیت های رقابتی، طراحی شوند.

روابط عمومی: جذاب ترین بخش از زندگی کاری من همینجاست: روابط عمومی ایران سرور

تجارب من

کارشناس ارشد مدیریت فناوری اطلاعات- مدیریت دانش از دانشگاه فردوسی مشهد

از اواخر سال ۱۳۹۲ به مجموعه گرین وب پیوستم و در واحدهای سئو و سایت داری، سوشال، طرح و برنامه و روابط عمومی مشغول به فعالیت شدم.

اکنون در روابط عمومی ایران سرور مشغول فعالیت هستم.

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد. ۱۳۹۷